T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

İstiklal Özel Eğitim Meslek Okulu Öğrencilerinden İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli’ ye Ziyaret

Güncelleme Tarihi: 16/05/2019

10-16 Mayıs Engelliler haftası münasebetiyle İstiklal Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencileri İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli’ yi ziyaret ettiler.

16 Mayıs 2019 tarihinde İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen ziyarette Özel Eğitim Meslek Okul Müdürü Osman Morsümbül, Müdür Yardımcısı Cezmi Eşelioğlu ve 11 C Sınıfı öğrencileri hazır bulundular.

Kısa bir sohbet, röportaj ve farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleşen ziyarette Müdür Yardımcısı Eşelioğlu okulları hakkında bilgiler vererek kabul edilmelerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirip,  İl Sağlık Müdürümüze teşekkürlerini ilettiler.

Ziyarette öğrencilere kısa bir konuşma yapan Benli; ’’Aslında hepimiz bir engelli adayıyız. Engelliler toplumun özel bir kesimi. Engelli olmak hayatı yaşamak için engel değildir. Engeller çoğu zaman insanların hayatta birçok başarıya imza atmasına vesile olabilir"dedi.

Öğrencilerin tek tek röportaj için İl Sağlık Müdürümüze sorularını yönelttiği ziyaretin sonunda misafirler günün anısına hazırlatmış olduğumuz minik hediyelerle uğurlandı.

  • DSC_0190.JPG
  • DSC_0192.JPG
  • DSC_0195.JPG
  • DSC_0202.JPG
  • DSC_0185.JPG